Alternativeto.net – najdi alternativu svého programu…

posted in: Blog | 0

Už vám nevyhovuje program který běžně na PC či mobilu používáte? Přestal ho vývojář vyvíjet a tak musíte někam přejít? Či se chcete jen podívat na alternativy, které se nabízí? Přesně pro to je zde web Alternativeto.net, který najde alternativu téměř ke všemu.

Dříve byl web použitelný pouze pro PC programy, ale s rozvojem smartphonů, webových aplikací atd. už umí najít alternativu přes všechny možné platformy (z těch nejznámějších jmenujme Windows, Mac, Linux, Cloudové aplikace, iOS, Android, Windows Phone a mnoho dalších).

Poté co se ocitnete na webu Alternative To stačí do vyhledávacího pole zadat název programu a poté se dostanete do pomyslného profilu, ve kterém se nachází screenshoty, popis aplikace či programu, odkaz na oficiální web, hodnocení dalších uživatelů a hlavně – seznam alternativ k programům.

Tento web se mi už hodně osvědčil, kdy jsem hledal alternativy k mnoha různým programům například na svůj notebook s Linux Mint a vždy jsem ku své spokojenosti našel obstojnou alternativu!

Napsat komentář